blank

Nowa lokalizacja Kancelarii

 Z przyjemnością informujemy, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom zdecydowaliśmy się przenieść siedzibę Kancelarii na gdańską starówkę. Usytuowana w centrum starego Gdańska na rogu ulic Podwale Staromiejskie i IV Grobla. Mamy nadzieję, że dzięki temu kontakt z nami będzie dla Państwa jeszcze wygodniejszy.

Nowy adres to:
Kancelaria Adwokacka Fafińska
ul. IV Grobla 3
80-837 Gdańsk

Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że nie przenosimy siedziby – zostaje ona na Wzgórzu Mickiewicza.

Zapraszamy do kontaktu: https://www.fafinska.pl/kontakt

Udostępnij, wybierz swoją platformę!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on google
Share on linkedin
Share on reddit
Share on vk
Share on email

Więcej
Artykułów

Zapytaj Prawnika

blank

Masz pytanie? Zadaj je nam. Odpowiemy maksymalnie szybko. Adwokat udzieli Państwu wszystkich potrzebnych na wstępie informacji i zaproponuje dalsze kroki. Na pytania zadane w godzinach naszej pracy odpowiadamy w przeciągu 30 minut.

W jaki sposób najlepiej się z nami kontaktować?

Jeśli macie Państwo pytanie natury prawnej, chcielibyście otrzymać poradę, analizę pisma lub umowy, czy zasięgnąć opinii adwokata zapraszamy do naszej Kancelarii na ul. IV Grobla 3, w Gdańsku. W tym celu prosimy zadzwonić pod nr. telefonu +48 58 526 59 80 lub skorzystać z możliwości umówienia porady prawnej na naszej stronie, klikając przycisk poniżej.

Jeśli natomiast nie macie możliwości przyjazdu do Kancelarii, przebywacie za granicą lub chcielibyście otrzymać poradę prawną w formie on-line. Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo wiadomość email z szczegółową wyceną opracowania i odpowiedzi na przedstawione zagadnienie.

Wszystkich odpowiedzi, niezależnie czy w trakcie porady prawnej, w Kancelarii, czy on-line udziela Adwokat. Zapraszamy do kontaktu.