Model Współpracy

Obsługa Prawna w Twojej Firmie.

Zdajemy sobie sprawę iż rzadko kiedy prawnik w firmie potrzebny jest na pełny etat. Zdajemy sobie jednak sprawę również z tego, że każdy niezależnie od formy prowadzonego biznesu, ma pytania i problemy natury prawnej. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe polskich firm przygotowaliśmy nowoczesne sposoby rozliczania i współpracy. Zapraszamy od zapoznania się z nimi.

Krok 1

Opis Problemu.

Dla Państwa wygody oddajemy do dyspozycji wiele możliwych kanałów kontaktu. Nie ważne, czy będzie to wizyta, czy rozmowa za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego – Twoja sprawa zostanie potraktowana z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem jaki cechuje wszystkie nasze działania.

Krok 2

Analiza Sytuacji.

Aby wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W razie potrzeby dobierzemy ekspertów, z którymi zajmiemy się Twoją sprawą. Również dla Twojej wygody i bezpieczeństwa wynagrodzenie zostanie ustalone już na pierwszym spotkaniu.

Krok 3

Strategia Postępowania.

Ty również masz możliwość kontaktu z prawnikiem w każdej chwili. Zdajemy sobie sprawę, że sprawy sądowe nie należą do najprzyjemniejszych, dlatego otrzymasz od nas wsparcie w trudnych chwilach przez cały czas trwania postępowania. Przed złożeniem pisma w sądzie możesz zapoznać się z jego treścią.

Krok 4

Zakończenie i Wyrok.

Na zakończenie postępowania adwokat prowadzący analizuje raz jeszcze cały zebrany materiał dowodowy i przygotowuje przemówienie przed Sądem, mające na celu przekonanie Sądu do Twoich racji i doprowadzenie postępowania do szczęśliwego końca.

Krok 5

Wsparcie Poprocesowe.

Pomagamy Ci również po zakończeniu sporu wprowadzając w życie wydane orzeczenie i egzekwując ustalone postanowienia. W razie wątpliwości, lub wyniknięcia dodatkowych okoliczności udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi i z pewnością podejmiemy się dalszej reprezentacji.