Kancelaria Adwokacka
Dominika Fafińska

Kancelaria oferuje nowoczesne rozwiązania w obsłudze przedsiębiorców, osób indywidualnych, a także podmiotów sektora publicznego, w tym fundacji i stowarzyszeń. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej. Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy opinie prawne. Pomagamy w prowadzeniu rozmów ugodowych oraz mediacji, celem szybkiego zakończenia sprawy. Windykujemy należności.

Pomoc prawna świadczona jest w biurach Kancelarii w Gdańsku lub innym miejscu ustalonym z Klientem. Sprawy prowadzimy na terenie całego kraju, w szczególności województwa Pomorskiego.

Angażujemy się w działalność pro publico bono  organizując Dni Otwarte w Kancelarii oraz biorąc udział w ogólnopolskich dniach bezpłatnych porad prawnych.  Ściśle  współpracujemy z fundacją NOVA w Gdańsku oraz Spółdzielnią Socjalną Kooperacja w Sopocie podejmując działania na rzecz osób starszych i osób wykluczonych społecznie.

Adwokat

Dominika Fafińska

Dominika Fafińska, adwokat, od 2012 roku członek Pomorskiej Izby Adwokackiej, wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku pod numerem 3045. Adwokat Dominika Fafińska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zdobyła pracując w wielu znanych Kancelariach adwokackich w Trójmieście oraz w Sądzie Rejonowym w Iławie. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw jako obrońca w sprawach karnych, jak również pełnomocnik w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Występuje również w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, posiada także bardzo szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych.

Angażuje się w działalność pro publico bono  organizując Dni Otwarte w Kancelarii oraz biorąc udział w ogólnopolskich dniach bezpłatnych porad prawnych.  Ściśle  współpracuje z fundacją NOVA w Gdańsku oraz Spółdzielnią Socjalną Kooperacja w Sopocie podejmując działania na rzecz osób starszych i osób wykluczonych społecznie.